SLAVNOST TĚLA A KRVE PÁNĚ

Pátek – SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍHO SRDCE JEŽÍŠOVA
Sobota – SLAVNOST NAROZENÍ SV. JANA KŘTITELE
Neděle – SLAVNOST SV. PETRA A PAVLA, APOŠTOLŮ

• V pondělí bude od 17.00 hod. adorace před mši svatou a možnost sv. smíření ve Vlaštovičkách a také ve čtvrtek v Milostovicích.
  • V pátek je slavnost Nej. Srdce Ježíšova po večerní mši svaté bude možnost společné adorace.
  • V sobotu ráno v 7.00 hod. bude mše svatá ze slavnosti Narození sv. Jana Křtitele.
  • 25. června v neděli nás čeká pouť ke cti sv. Petra a Pavla. Odpoledne bude v 14.30 hod. adorace v kostele a poté se přesuneme na farní zahradu. Srdečně zvu všechny farníky.
  • Za necelé dva měsíce začíná Celostátní setkání mládeže v Olomouci. Jedná se o mimořádnou příležitost, jak zakusit společenství svých vrstevníků, společenství církve. Obracíme se zvláště na vás mladé, abyste této možnosti využili. Přihlásit se je možné na webu: olomouc2017.signaly.cz

… a takto u nás slavnost vypadala…