postní kapky

S právě započatou postní dobou je zde opět možnost využití pastorační aktivity „Postní kapky“ coby přípravy na Velikonoce. Opět tak prostřednictvím mobilní aplikace, e-mailu, SMS nebo webových stránek můžete každý den dostat krátké inspirace. Autorem „Postních kapek“ je P. Petr Hofírek, duchovní správce farnosti Dolní Němčí.

 

Již poněkolikáté mají věřící příležitost připravit se na Velikonoce prostřednictvím každodenní inspirace v podobě „Postních kapek“. Autorem tohoto elektronického průvodce postní dobou je kněz působící ve farnosti Dolní Němčí P. Petr Hofírek. Tato apliace s í v minuosti získala slušnou oblibu, dokonce vzniklo i její velikonoční pokračování „Velikonoční paprsky“.

Prostřednictvím mobilní aplikace Google Play, e-mailu nebo webových stránek můžete každý den dostat krátké inspirace a udělat tak alší krok na cestě přípravy na největší křesťanské svátky. Více na webu www.postnikapky.cz

Letošní aplikace Postní kapky" obsahuje:

· Evangelium a zamyšlení kardinála Tomáše Špidlíka

· Liturgická modlitba pro daný den

· Biblický citát s inspirativní myšlenkou

· O svátosti smíření

· Otázky ke zpytování svědomí