Schola

Rád zpíváš, nebo hraješ na nějaký hudební nástroj?
Chceš poznat skvělou partu a získat nové přátele a kamarády? Tak v tom případě neváhej a přidej se ke kateřinské schole !

Naše schola kromě dětských mší zpívá i při křtech, svatbách a dalších velkých slavnostních příležitostech.

Pokud máš zájem, nebo potřebuješ znát více informací, neváhej kontaktovat vedoucí scholy MgA. Lucii Korbelovou, E-mail: lkorbelova@email.cz

Těšíme se na tebe.

Z historie

Kateřinská schola byla založena duchovním správcem farnosti P. ThLic. Kazimierzem Plachtou v roce 1997. Skládala se ze dvou menších schol, které doprovázeli bohoslužby v našem kostele. Schola se pomalu začala rozpadat po roce 2008. Dnes se opět snažíme o její obnovu s čím nám může pomoci každý z vás. Věříme že pod taktovkou zkušené učitelky paní Lucie vše půjde hravě a s chutí.