Tančím, tančíš, tančíme!

Poslední večer loňského církevního roku, tedy v sobotu 26. 11. 2016, měl svátek svatý Silvestr Gozzolini. Nejen proto se naše spolčo rozhodlo uspořádat taneční večer na jeho počest.

Večer začal slavnostně mší svatou na kopečku a dále pokračoval na faře. DJ Kája se postaral o to, aby se členové spolča roztančili v rytmu tanců cha cha, jive, slowfoxtrot, quickstep, či v rytmu již „kultovní“ Balady Boa známé opavským studentům z tanečních kurzů. Čerství absolventi letošních tanečních kurzů sklidili velký úspěch se skladbou Johnny Däpp.

Bloky tanců byly proloženy zábavnými hrami, které si pro tanečníky připravili Vojta a Maru. Taneční repertoár byl rozšířen o milou severočeskou verzi country, kterou spolčo naučila kamarádka Iva z Jablonného v Podještědí. Společný večer byl za radostného zpěvu a modliteb zakončen ve farní kapli.