Setkání s Jamesem

Mnohým z nás se posledního dne roku starého a částečně první noci roku nového splnil sen. 31. 12. 2016 totiž jaktařskou faru navštívil James Bond!

Společné setkání nejen s Jamesem začalo v 16:30 mší svatou. Po mši jsme se všichni vydali na faru, vybalili jídlo, které ti šikovnější z nás připravili i bez pomoci maminek, a pohodlně se s motýlkem či šátkem usadili do promítacího sálu (jenž byl v průběhu večera postupně jídelnou, hernou, diskuzním salónem i ložnicí), kde jsme zhlédli nejnovější bondovku se známým českým hercem Vaškem v hlavní roli. Během promítání filmu jsme zjistili, že mezi sebou máme ty nejschopnější, nejodvážnější a nejchytřejší agenty z celého světa. Po skončení projekce k nám přijel sám neohrožený James Bond a zadal nám úkol: zvládnout operaci,,Numero’’. Cílem operace „Numero“ bylo zjistit tajný číselný kód, otevírající vstup do nového roku, a zachránit tak osud celého lidstva.

Během večera jsme si zahráli spoustu her, vesele se mezi sebou zabíjeli, zachraňovali nefunkčními zbraněmi krásnou slečnu, jedli jídlo chutné i nechutné a hlavně se výborně bavili.

Úspěšně se nám podařilo ve zdraví a bez ztrát na životech operaci,,Numero’’ vyřešit a zjistit tajný číselný kód: „2017“!

Tímto děkujeme otci Petrovi za podporu a vedení během celého roku, všem rodičům, sourozencům i přátelům, díky kterým jsme si mohli tento rok tak spolčácky užít.

Tak zase za rok v záři ohňostroje na kopci za hřbitovem. :)

Terezie Smolková