SLAVNOST SV. PETRA A PAVLA

Pondělí – Na poděkování za školní rok
Pátek - Svátek sv. Tomáše, apoštola
Sobota - Památka sv. Prokopa, opata
Neděle – SLAVNOST SV. CYRILA A METODĚJE, biskupa a patronů Evropy, hl. patrona Moravy

• V pondělí, srdečně zvu všechny děti i rodiče, na děkovnou mši svatou spojenou s koncem školního roku, která bude v 17:30 hod. ve farním kostele.
  • Ve čtvrtek a v pátek budu dopoledne navštěvovat nemocné.
  • V pátek po večerní mši svaté bude společná řízená adorace na úmysl: za všechny akce, které nás čekají o prázdninách s prosbou o zvláštní ochranu.

• V sobotu bude ranní mše svatá ve farním kostele v 7:00 hod. k PM na úmysly farnosti. Večer večerní mše svatá v Milostovicích nebude, z důvodu nedělní poutní mše svaté.
  • V neděli 5. 7. o slavnosti sv. Cyrila a Metoděje budou mše svaté takto: Jaktař v 7:15 hod.; Milostovice v 9:00 hod. (POZOR ZMĚNA); Vlaštovičky v 13:30 hod.
  • Odpoledne jste všichni zváni na farní odpoledne na farní zahradu, které začne v 14:30 hod. v kostele a od 15:00 hod. na farní zahradě. V tento den je možné i získávat plnomocné odpustky. Nyní se pomodleme na úmysl sv. Otce…Otčenáš a Zdrávas Maria.