3. NEDĚLE ADVENTNÍ

Čtvrtek 18.12. – rorátní mše svatá
Sobota 20.12. – rorátní mše svatá
Neděle 21.12. – 4. adventní neděle

  • Tento týden je zpovědní týden, prosím dávejte pozor ohledně možnosti sv. smíření (viz. plakátek). V pondělí bude večerní mše svatá v Jarkovicích v 18.00 hod.
  • Výuka náboženství ve čtvrtek a v pátek už nebude.
  • Ve čtvrtek nebude PŘÍMLUVNÁ MODLITBA.

  • Ranní rorátní mše svaté jsou zaměřené pro děti a budou vždy ve čtvrtek od 6.30 hod. a v sobotu od 7.00 hod.
  • Sobotní večerní mše svatá bude ve Milostovicích v 18.00 hod.
  • Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí zve nejen předškoláky s rodiči k prohlídce školy a předvánočnímu tvoření, které se uskuteční v budově Opavské pobočky následující pondělí – tedy 15. prosince vždy od 15.30 do 17.30 hodin. Zájemci si mohou přijít prohlédnout školu, popovídat s pedagogy a vedením školy, pro děti bude připraveno tvoření vánočních dekorací a dárečků.