Andělské prázdniny

Naše spolčo strávilo dva dny jarních prázdnin v krásném zasněženém městě Andělská Hora. Hned po ranním příjezdu jsme se vypravili na výlet do Karlovy Studánky. Po cestě jsme měli možnost obdivovat krásy zimní přírody a to mnohdy velmi zblízka. Například když jsme se brodili po kolena ve sněhu, nebo když nám některý z milých kamarádů nacpal sněhovou kouli do pusy či nás hodil do sněhové závěje… V Karlově Studánce jsme se v restauraci zahřáli horkým čajem a vrátili se zpět autobusem.

Odpoledne jsme strávili hraním společenských a jiných her. Například Čtyři na gauči alias Na Bětku, Dobble neboli Slon, vlastně medvěd! nebo Česko se sestrami Daltonovými. Po večerní modlitbě jsme debatovali o vlivu společnosti na nás mladé.

Druhý den jsme vyběhli na Annaberg a kochali se výhledem na jesenické panoráma. Zahráli jsme si eskymáckou honičku, do sněhu jsme vyšlapali slovo „spolčo“ a také pravé andělsko-horské andělíčky.

Marunka+ Bětka Hanušovy