Církevní Silvestr aneb taneční večer

V sobotu 28. listopadu se naše společenství mladých setkalo na faře k oslavě církevního silvestru. Začali jsme v kapli, kde jsme děkovali za uplynulý rok a prosili o požehnání do roku příštího.

Následoval slavnostní přípitek a za zpěvu písně Ejhle, Hospodin přijde, zapálil otec Petr první svíci adventního věnce. Poté měli všichni možnost zatančit si tance párové například chachu, slowfoxtrot či polku, nebo tance společné jako je Balada Boa, polonéza a věřte tomu nebo ne, i jive se dá tančit v kruhu :).

V přestávkách mezi tancem jsme hráli hry nebo si s někým popovídali. Celý večer byla možnost vzít si něco malého k občerstvení. Myslím, že se večer celkově vydařil a že se již teď všichni těšíme na příští rok.

Maru Hanušová