Farní kavárna

V neděli 8. listopadu se konala jako každou druhou neděli v měsíci farní kavárna. Nutno říci, že novinka se ve farnosti rychle ujala a již má své pravidelné účastníky. Tentokráte jsme měli možnost ochutnat kávu z nového kávovaru a život jsme si osladili pamlsky od našich výborných cukrářek. Příjemná atmosféra byla doplněním mnoha družných hovorů. Pro příznivce halových sportů byl k dispozici stolní fotbal. Zároveň byla otevřena farní knihovna, která se úspěšně rozrůstá o mnohé tituly. Některé členy farnosti vylákalo na zahradu na listopad nezvykle teplé a slunečné počasí. Rozložitý ořech se stal nejen útočištěm v divoké bitvě, ale i zdrojem střeliva a nejmladší děti si na vystřelených nábojích velmi pochutnaly.

Na příští setkání jste srdečně zváni v neděli 13. prosince. Pro děti bude připraven program v podobě výroby ozdob na vánoční stromky do kostela, zapojit se mohou i rodiče, proto prosím přijďte v hojném počtu.

Vojta Hrbáč a Lenka Laifertová