Opacup 2016

Dne 27. února 2016 proběhl již třetí ročník volejbalového turnaje mezi jednotlivými farnostmi opavského děkanátu. K jistému zklamání všech přítomných však dorazilo pouze šest družstev, a tak si samozřejmě zahrál každý s každým.

Ze začátku bylo naše družstvo trošku nervózní a to se projevilo i na výsledcích. Potom jsme však chytli ten správný dech a porazili dokonce i družstvo, které nakonec skončilo první.

Při hře proti družstvu kněží (a tedy i našemu otci Petrovi) byly síly vyrovnané, nicméně jsme nakonec nechali kněze vyhrát. No, vlastně jsme je ze začátku chtěli porazit, ale rozhodli jsme se, udělat jim radost. Ehm… Ale příští rok už tak milosrdní nebudeme :) …

Přes jistou únavu jsme si turnaj moc užili a i když se nám pohár získat nepodařilo, byli jsme rádi, že jsme si mohli společně zahrát a pobavit se.

Gratulujeme družstvu kněží, kteří obsadili druhé místo (díky naší shovívavosti :)) a těšíme se na příští rok, kdy své síly porovnáme v lítém boji, snad vítězném!

 

Terezie Smolková