bohoslužba v rodině

Milí spolubratři kněží a jáhni,

srdečně Vás zdravím před Nedělí Dobrého Pastýře a přílohou nebo odkazem na web zasílám připravenou bohoslužbu v rodině, kterou můžete nabídnout svým farníkům

https://www.doo.cz/posledni-zpravy/4649–modlitba-v-rodine-4–nedele-velikonocni.html

 

Připojuji pro vaši informaci také soubor se zprávou o navýšení počtu účastníků bohoslužeb od 11. května 2020 na 100 osob. I při tomto navýšení je ovšem nutné dodržet zpřísněná hygienická pravidla (roušky, desinfekce, rozestupy). Proto je dobré si reálně spočítat, kolik lidí se při dodržení těchto pravidel do kostela vlastně vleze.

S přáním požehnané Neděle Dobrého Pastýře

 

+ Martin David

pomocný biskup – generální vikář

Biskupství ostravsko-opavské

Kostelní náměstí 3172/1

728 02 Ostrava 1