Ohlášky ze slavnosti Nanebevzetí Panny Marie

• Veliké Pán Bůh zaplať za měsíční sbírku na opravy kostelů.
  • Tento týden budu čerpat svou dovolenou. Vyřizování úředních záležitostí, prosím, nechejte na další týden. Pokud bude třeba domluvit zaopatření, obraťte se, prosím, na farnost u Panny Marie. Případný pohřeb můžeme naplánovat na následující týden.
  • Jednota Orel Vás zve na tradiční orelskou pouť na Svatém Hostýně v neděli 22. 8. Odjezd bude 6:45 h. ze zastávky městské dopravy Praskova. Zájemci hlaste se u paní M. Víchové a M. Smolkové. Bližší informace jsou na plakátcích.
  • Ohlašuji, že mám volné úmysly na soukromé mše sv., které slavím ve dnech volna a o dovolené. Pokud by někdo měl zájem o úmysl, který nebude veřejně vyhlášen, rád jej přijmu. Vždy je možné se k takto slavené mši sv. připojit duchovně.

Pořad bohoslužeb farností Opava-Jaktař a Opava-Kateřinky od 15. 8. do 22. 8. 2021