• Dnes probíhá sbírka na diecézní mzdový a solidární fond. Pán Bůh zaplať za vaši pomoc!
  • Při zítřejší slavnosti Nanebevzetí proběhne tradiční svěcení bylin a květin. Nezapomeňte si je vzít s sebou!
  • Ve středu 17. 8. proběhne na jaktařské faře v 19:00 h. pastorační schůzka, kde budeme plánovat program farností do adventního času. Všichni jste srdečně zváni!
  • Jelikož je příští neděle v pořadí třetí v měsíci, proběhne sbírka na opravy.
  • Orel jednota Opava a Komárov srdečně zvou na pouť na Svatý Hostýn. Pouť se uskuteční v neděli 21. srpna 2022. Odjezd v 6:45 h. ze zastávky městské dopravy Prasková. Zájemci hlaste se buď u paní Víchové nebo Smolkové. Bližší informace jsou na plakátcích.

Pořad bohoslužeb farností Opava-Jaktař a Opava-Kateřinky od 14. 8. do 21. 8. 2022