• Dnes je první neděle v měsíci, na jaktařské faře bude po mši sv. káva.
  • Ve čtvrtek a v pátek proběhnou obvyklé návštěvy nemocných.
  • Církevní škola sv. Ludmily zve děti na drakiádu, která se uskuteční v sobotu 7. 10. od 14:30 h. u „Stříbrného“ jezera. Bližší informace jsou na plakátcích.
  • V sobotu 7. 10. se v bazilice Navštívení Panny Marie ve Frýdku uskuteční Diecézní pouť za nová duchovní povolání a obnovu rodin. Program začíná v 15.30 h. Mše sv. bude sloužena v 17.00 h.
  • V neděli 8. 10. v 15:00 h. jsme všichni zváni do kateřinského farního kostela na benefiční koncert na obnovu jeho varhan. Podrobnosti jsou na plakátcích. Přijďte prosím!
  • Klub svaté Anežky všechny srdečně zve na přednášku otce Jakuba Štefíka z diecézního centra pro mládež: Jak porozumět mládeži? Uskuteční se v úterý 10. října 2023 v 16 hodin v pastoračním středisku minoritského kláštera. Bližší informace jsou na plakátcích.
  • Hodiny náboženství budou v Jaktaři od října o pátcích ve 14:00 h. v budově církevní školy. V Kateřinkách na ZŠ E.Beneše v pondělky ve 14:00 h. a na ZŠ Vrchní o pátcích – časy podle skupin dětí. Moc prosím všechny naše děti, aby chodily do náboženství!

Pořad bohoslužeb farností Opava-Jaktař a Opava-Kateřinky od 1. 10. do 8. 10. 2023