Archiv pro rubriku: Nezařazené

Modlitby otců pokračují.

Další ročník modliteb otců začínáme v úterý 4.9.2018 se začátkem v 19:00. S laskavým svolením a účastí (dle jeho možností) místního duchovního správce otce Miroslava se sejdeme na faře v Jaktaři. Vzhledem k tomu, že modlitba otců (MO) je nadčasová a i nadkonfesní záležitost, je zván každý, kdo má zájem se s dalšími otci modlit za sebe navzájem a za všechny, kdo jsou nám svěřeni. Základní informace naleznete na odkazu http://www.modlitbyotcu.cz/.

Těšíme se na vás.

Za naše otce Tomáš Pchálek

Poděkování otci Mirkovi

Děkujeme otci Mirkovi za krásnou bohoslužbu – mši svatou na poděkování za výročí našeho společného manželského života.

Vřele doporučujeme i ostatním.

Pán Bůh zaplať otče Mirku.

manželé Milena a Tomáš Pchálkovi.

Valentýnský řetěz modliteb

Ve středu 14.2. budeme slavit svátek svatého Valentýna. Tento světec během svého života bojoval za křesťanská manželství. V současné době málokdo bojuje za plné prožívání lásky a svatý Valentýn je vnímán spíše jako komerční růžový světec…

Naše spolčo se snaží svátek svatého Valentýna prožít jinak. Maru s Vojtou vymysleli řetěz modliteb za čistotu a plné prožívání lásky.

Každou hodinu se bude člen našeho spolča modlit. Budeme moc rádi, když se k nám 14. 2. (Popeleční středa) přidáte

Spolčo

Příprava Vánoc

Připravit vše na slavení Vánoc v naší farnosti vyžaduje vždy spoustu času a energie mnoha farníků. Je třeba uklidit kostel, přivézt a nachystat vánoční stromy, postavit betlém, připravit vše k liturgickému slavení.

Letošní čtvrtá neděle adventní připadla na 24. prosinec. Na stavění betléma a chystání stromků jsme proto měli velmi krátkou dobu. Několik chlapů a ministrantů se spolu s otcem Mirkem sešlo v sobotu 23. prosince ke stavbě betléma a přípravě stromů. V neděli dopoledne na čtvrtou neděli adventní pak ministranti a schola dokončili stavbu betléma a ozdobili stromky. V neděli v noci bylo vše připraveno k radostnému slavení „půlnoční“ mše svaté.

DÍKY!

4.neděle adventní

DNES: 7:15 O-Jak.

—-9:30 O-Jak.

——–21:30 O-Jak. – ŠTĚDRÝ DEN, VIGILIE ZE SLAVNOSTI NAROZENÍ PÁNĚ

25.12. pondělí 7:15 O-Jak. – SLAVNOST NAROZENÍ PÁNĚ

——-9:30 O-Jak. – SLAVNOST NAROZENÍ PÁNĚ

26.12. úterý 7:15 O-Jak. – Svátek sv. Štěpána, prvomučedníka

——9:30 O-Jak. – Svátek sv. Štěpána, prvomučedníka

27.12. středa NENÍ MŠE SVATÁ!!!!!!!!!

28.12. čtvrtek NENÍ MŠE SVATÁ!!!!!!!!!