Archiv pro rubriku: Výlety

Farní výlet do Frenštátu

Jaro už je opravdu tady, a tak jsme neváhali a rozhodli se jet na farní výlet za otcem Petrem. Počasí nám přálo, celou dobu bylo krásně teplo a svítilo nám sluníčko. Vyrazili jsme ráno v sobotu 14. dubna, někteří autobusem a někteří autem. Navzdory opravám na silnicích jsme všichni šťastně dorazili do Frenštátu, kde už nás čekal otec Petr.

Zimní radovánky

Několik členů naši farní rodiny v čele s otcem Petrem využilo krásného zimního počasí, vytáhlo lyže, snowboardy, brusle a hokejky a vyrazilo. Kam? Druhou lednovou sobotu jsme vyrazili na sluncem zalitý svah Kopřivná v Malé Morávce. Čtyřsedačková lanovka (která se místy houpala jako veliká houpačka) nás vyvezla nahoru na kopec a dolů jsme jeli po vlastních – tedy lyžích a snowboardech. No, a tuto neděli jsme zase vyzkoušeli tvrdost ledu na Vávrovických „bahňákách“. Někteří hráli hokej, jiní bruslili a někteří si jen užívali krásného slunce. Všem nám ale bylo úžasně… Musíme si to ještě zopakovat.