Archiv pro rubriku: Koncert

Téměř adventní koncert

V neděli 26. 11. – na slavnost Ježíše Krista Krále – si naše schola připravila Téměř adventní koncert – hudební procházku po významných obdobích liturgického roku. Zazněly písně v různých stylech a náladách – veselé vánoční, vážné postní nebo radostné velikonoční. Mezi nejexotičtější žánry, které zazněly, jistě patřil jihoafrický tradicionál a český rap. Atmosféru koncertu si můžete připomenout záznamy několika písní na farním Youtube kanále:

Zpívání na Rybníčku

V pondělí před Vánocemi zpívala naše schola na setkání klientů a zaměstnanců Armády spásy. „Takovéto pozvání jsme s radostí přijali. Doufáme, že jsme radost udělali také klientům azylových domů i těm, kteří se o ně starají,“ poznamenala Marie Hanušová a dodala: „Moc děkuji všem malým i velkým zpěvákům a hudebníkům naší scholy za čas a nadšení“.

Adventní koncert

adventni_koncertJaktařská schola od sv. Petra a Pavla vás srdečně zve na koncert rorátních a adventních písní. Budeme se na vás těšit v první neděli adventní 27. listopadu 2016 v 18 hodin v kostele sv. Petra a Pavla v Jaktaři.

Abyste mohli snadněji pozvat i své přátele nebo sousedy ve vaší obci, nabízíme ke stažení plakátek k akci i malé pozvánky.